news

Gdyby ktoś spłacał waszą hipotekę, pozwolilibyście wymalować na domu brzydką reklamę?

Firma Adzookie składa Amerykanom nietypową ofertę – zamieni ich domy w
billboardy, a w zamian spłaci raty kredytu hipotecznego zaciągniętego na
nieruchomość. Cena jest wysoka, ponieważ reklama będzie wyglądać naprawdę ohydnie (na zdjęciu widać jej symulację w Photohopie).

Zgłaszać mogą się tylko właściciele domów, nie np. najemcy. Muszą się zgodzić na pomalowanie całego domu za wyjątkiem dachu. Samo malowanie potrwa 3-5 dni. Czas trwania umowy wynosi 3-12 miesięcy, a potem agencja zapłaci za przywrócenie budynku do poprzedniego stanu.

Chętni muszą najpierw polubić Adzookie na Facebooku, a potem mogą przysyłać zgłoszenia. Prezes agencji chwali się, że zgłosiło się już ponad tysiąc chętnych. [Adzookie, Wired UK]

podobne treści

 • dd

  W Polsce 3/4 by się zgodziło

 • DeathDay98

  U mnie by to nie wypaliło, chyba że na dachu, bo mam blisko lotnisko, a dom dookoła jest pozasłaniany drzewami :D

 • przemekno

  Ktoś musiał być naprawdę zdesperowany, żeby tak kolorową reklamę umieścić na swoim domu ;D

 • asdad

  zdesperowany ? lol jak by lezala stowa w blocie to tez zeby ja podniesc musisz byc zdesperowany, no bo przeciesz sie pobrudzisz do czasu umycia rak… Wasza zazdrosc mnie zadziwia. I owszem ze by sie zgodzil bo to latwe pieniadze i po roku dom bedzie wygladal jak wczesniej. To tak jak miec reklame na samochodzie. Ciekawa propozycja z dobra oferta. Ty bys sie smial z mojego domu, a ja z ciebie jak bym byl na darmowych wakacjach!