designsprzęt

Gdy zmieni się pogoda, w Korkersach wystarczy wymienić podeszwę

Wielozadaniowość jest dziś w modzie, więc buty nadające się tylko na jeden rodzaj warunków pogodowych powinny jak najprędzej odejść do lamusa. Dlatego firma Korkers proponuje obuwie z wymienną… trakcją.

System wymiany podeszew OmniTrax 3.0 dostępny w modelach butów SnowJack, IceJack i StormJack umożliwia żonglowanie między spodem buta wykonanym z gumy oraz tym z 16 karbidowymi rakami Zamianę można wykonać, nie zdejmując buta. Po nałożeniu nowej podeszwy, przy pierwszym kroku usłyszymy „klik” oznaczający, że spodnia warstwa buta została przyczepiona.

Zależnie od standardu zabezpieczenia przed chłodem i wilgocią, różne buty z serii kosztują  140 do 200 dolarów. W sprzedaży są też dodatkowe podeszwy. [Korkers, The Gear Caster]

podobne treści

  • krzicho

    hehe, nie dalej jak 2 miesiące temu myślałem o czymś co dokładnie tak samo wyglądało… Widać się trochę spóźniłem, ale pomysł miałem dobry. :)

    Karbidowe raki, mogłyby ciekawie działać na mokrym podłożu ;) Zazwyczaj takie rzeczy są wykonane z węglików spiekanych, może po angielsku są to zbliżone nazwy… nie chce mi się sprawdzać.

  • Amanda

    oblaa di obla da korkersy dla Korkiego