film

Gdy coś idzie nie tak, dopada cię Złość. Zapowiedź W głowie się nie mieści

Disney Pixar opublikowało nową zapowiedź nadchodzącej już wkrótce bajki W głowie się nie mieści, opowiadającej o emocjach, jakie targają główną bohaterką. W zapowiedzi poznajemy Złość i to, jak wpływa na zachowanie Riley. Reklamę nowej animacji Pete’a Doctera, autora Odlotu Potworów i spółki zobaczyć można poniżej:

 

Dorastanie może się okazać nie lada wyzwaniem. Nie inaczej jest w przypadku Riley, której życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej ojciec otrzymuje ofertę pracy w nowym mieście – San Francisco. Jak wszystkimi, działaniami Riley kierują emocje – Radość, Strach, Złość, Obrzydzenie i Smutek. Emocje mieszkają w Centrum Dowodzenia, zlokalizowanym w umyśle Riley, gdzie starają się pomóc dziewczynce w podjęciu najlepszych decyzji każdego dnia. Próby dostosowania się Riley do życia w zupełnie nowym miejscu, w Centrum Dowodzenia zaczyna wrzeć. Pomimo tego, że Radość, która jest główną i najważniejszą emocją dziewczyny, stara się spoglądać na wszystko pozytywnie, emocje nie potrafią dogadać się, jak najlepiej przejść przez okres dostosowania do nowej rzeczywistości.

Swoich głosów na potrzeby animacji użyczą, obok Amy Poehler (Legenda telewizji 2: Kontynuacja, serial Parks & Recreation), Bill Hader (Jaja w tropikachFaceci w czerni 3), Lewis Black (Farsa pingwinówDrabina Jakubowa), Mindy Kaling (40-letni prawiczekJeszcze dłuższe zaręczyny), Phyllis Smith (Zła kobieta, serial Biuro) i John Ratzenberger (WALL-E,Uniwersytet Potworny). Na świecie produkcja zadebiutuje 6 czerwca, a polska premiera animacji zaplanowana została na 1 lipca.

podobne treści