aplikacjebiznesgry

GameTanium – gry na żądanie wkraczają na tablety

Wraz ze wzrostem popularności tabletów, wzrasta także liczba usługodawców, którzy mają nadzieję zarobić na rozwoju tej platformy. Jednym z nich jest Exent, dostawca gier na żądanie, który już teraz dostarcza ponad 1900 tytułów na PC oraz telefony komórkowe.

Nie są to może hity, które zainteresują hardcorowych graczy, ale GameTanium, usługa dostarczania casualowych gier na żądanie, sprawdziła się już na PC i smartphone’ach, przynosząc firmie Exent spore zyski. Dlaczego więc nie przystosować jej do tabletów z Androidem? Mało tego. Firma planuje także wprowadzić GameTanium na telewizory. Wszystko to za skromną opłatą.

Cytując Zvi Levgoren, CEO Exent:

Nasza oferta GameTanium na tablety jest kolejnym krokiem w kierunku nasze wizji gier dostępnych zawsze i wszędzie. Możemy teraz zaoferować wiodącą na świecie usługę Games on Demand na wszystkich platformach niezbędnych do tego, by można było grać gdzie, kiedy i jak życzą sobie tego klienci. W rezultacie usługa staje się wielką szansą dla tytułów, dzięki której będą mogły bardziej zaangażować klientów, co przełoży się na większe zyski. Dla wydawców gier jest to także szansa na głębsze wprowadzenie swoich produktów w życie graczy.

Kiedy czytam taki komunikat, nie wiedzieć czemu przychodzi mi do głowy tytuł płyty Rogera Watersa – Amused to Death (swoją drogą – bardzo dobra). Ale widać w tym kierunku powoli zmierzamy.

[Exent via Coolest-Gadgets]

podobne treści