news

Galaxy Player wygląda jak iPod Touch z Androidem

Samsung prezentuje pełnoprawnego konkurenta odtwarzacza multimedialnego Apple. Tym razem możemy obejrzeć Galaxy na dłuższym filmie reklamowym.

Galaxy Player (YP-G50) działa na Androidzie 2.1 i stanowi pierwszą poważną konkurencję rynkową dla iPoda Touch. Dysponuje aparatem 2 MP, 8 lub 16 GB pamięci, wejściem na kartę microSD, radiem FM, GPS-em, łącznością Wi-Fi, ekranem o przekątnej 3,2 cala i wgranymi kodekami DivX. Dla miłośników Angry Birds i innych aplikacji wyposażono go oczywiście w dostęp do Android Market.

Będzie kosztować około 200 euro. [Brian Barrett/giz, Samsung Hub, Wired]

podobne treści

 • norbvlo

  GPS?? No dobra tylko na jakiej zasadzie dziala ten Gps?_tak jak zwykle Gps-y w samochodach czyy musi polaczyc sie z internetem(co w tym przypadku zapewni nam jedynie wi-fi):P???????

 • krzychos7

  Co do nawigacji to na Androida są nawigacje nie wymagające połączenia z internetem. Jednak aplikacja Layar jest tu bez sensu, na filmiku oczywiście pokazano że trzeba być w zasięgu HotSpotu ale jednak to traci sens używania tej aplikacji (która jest przydatna chodźby właśnie by znaleźć HotSpot).
  Ale to tak samo jak z iPod Touch. W obu przypadkach dużo lepiej dołożyć kasę i kupić wersje sprzętu jako telefon bo duża część opcji bez tego traci sens.

 • kg828

  WTF: 1eur=6.5585 french franc?????

 • Anonim

  Trcohe to głupie jak ma już market, gps i wszystko co ma każdy normalny smartfon to dlaczego nie wpakowali tam anteny i nie zrobili z tego teleofnu? po co mam nosić dwa identyczne urządzenia w kieszeni jeden jest telefonem a drugi odtwarzaczem multimedialnym, bez sensu

 • klausw

  bez telefonu? Po co to? To jest chyba tylko dla amerykańców, bo ja nie widzę sensu, lepiej dopłacić parę groszy za to samo z modułem telefonu i wtedy mamy pełną mobilność, a tak to trochę przerośnięta MP4-ka