designpsychologiasport

Futurystyczna waga teleportuje cię do szczuplejszej przyszłości

TargetScale marki Medisana to kolejne urządzenie tak absorbujące, by odchudzający się nie mieli czasu myśleć o jedzeniu. Właściwy kierunek!

Do tego waga przypomina urządzenie ze „Star Treka”, więc przypadnie do gustu fanom obrastającym tłuszczem od podjadania przy powtórkach serialu. Pulsujące kręgi na wadze w sumie nie są niezbędne do tego, by urządzenie spełniało swoją funkcję, ale przecież nie przeszkadzają.

Waga łączy się z urządzeniem z iOS za pomocą darmowej aplikacji VitaDock. Umożliwia to śledzenie postępów w traceniu wagi lub ułatwia kontemplację braku takowych postępów.

TargetScale oblicza też BMI, podaje zawartość tłuszczu i płynów w organizmie oraz masę mięśni. Wskaże także, ile ważą… kości w naszym ciele, co na zawsze rozwieje wątpliwości tych, którzy twierdzą, że nie mogą schudnąć z uwagi na „ciężkie kości”.

Waga przechowuje informacje o czterech użytkownikach i nie musi się w tym celu łączyć z aplikacją na żadnym iPhonie. Ale może!

A podświetlające się kręgi? Zależnie od tego, w którym kierunku się zapalają, wskazują, czy schudliśmy, czy przytyliśmy.

Cena TargetScale wynosi 130 funtów. [Firebox, Coolest Gadgets]

podobne treści