internetkrótka piłkaWiadomości promowane

Formuła WWW – pomysł Play na nielimitowane* przeglądanie stron WWW

Operator komórkowy Play wprowadza kolejną ciekawostkę do usług mobilnego Internetu.

Do tej pory Play zasłynął dwiema usługami dla lubiących przeglądać Sieć. Pierwszym w nich jest „Nocny Transfer”, który znosi limity transferu każdej nocy w godzinach 24:00-9:00, drugim – „Pakiet Społecznościowy”, który zapewnia ciągły dostęp do najpopularniejszych portali społecznościowych w Polsce – Facebook, NK, GoldenLine oraz LinkedIn. Jeden z najpopularniejszych telekomów najwyraźniej postanowił jeszcze bardziej ułatwić życie ludziom i wprowadził dzisiaj usługę umożliwiającą nielimitowane przeglądanie stron WWW.

Formuła WWW, bo to o niej mowa, jest usługą pozwalającą na przeglądanie stron WWW przez całą dobę bez limitu danych. Jest ona dostępna za zero złotych w wybranych taryfach: Nowy Play Online 15 GB, Nowy Play Online 20 GB oraz Play Online PRO (oferta z komputerami i tabletami).
W przypadku ofert skierowanych do biznesu – dedykowane taryfy to: Nowy Play Online dla Firm 17 GB, Nowy Play Online dla Firm 30 GB oraz Play Online dla Firm PRO (również z mobilnymi gadżetami).

Brzmi zbyt pięknie, by mogło być prawdziwe? Nie bez powodu umieściłem gwiazdkę w tytule. Otóż Formuła WWW obejmuje ruch odbierany ze stron WWW typu tekst i zdjęcia, z aplikacji Flash oraz z aplikacji JAVA. Tyle. Możecie zapomnieć o: stumieniowaniu muzyki lub filmów (na przykład z Youtube’a) oraz dostępie do: połączeń szyfrowanych (HTTPS), VPN-ów oraz sieci P2P (między innymi torrentach i Skypie).

Więcej informacji znajdziecie na blogu Rzecznika Prasowego Play oraz od jutra na stronie www.play.pl.

podobne treści