grynews

Football Manager trafia na Android OS


Najnowszy Football Manager niebawem trafi na Androidy. Jak zapowiada wydawca gry, firma SEGA, za kilka dni nastąpi premiera jej nieco okrojonej w stosunku do PC-ów wersji na urządzenia bazujące na autorskim OS-ie Google.

W grze będzie można przejąć pełną kontrolę nad pochodzącym z jednego z 12 dostępnych państw klubem, by spróbować osiągnąć z nim jak największą ilość sukcesów na krajowym bądź europejskim podwórku. By móc to uczynić – Football Manager pozwala graczowi na nakreślanie dowolnych, wymyślonych przez niego schematów treningu lub gry, a także na ściąganie do klubu odpowiadających jego wymogom zawodników.

Szef tworzącej FM firmy Sports Interactive, Miles Jacobsen, powiedział: „Od kiedy kilka lat temu po raz pierwszy wypuściliśmy Football Managera na urządzenia mobilne, najczęściej zadawanym nam za pośrednictwem mediów społecznościowych pytaniem było: „kiedy ukaże się on wreszcie w wersji na Androidy?”. Teraz możemy zdradzić na nie odpowiedź”.

Premiera przeznaczonej na Android OS (od 2.2 wzwyż) wersji gry nastąpi 11 kwietnia w sklepie internetowym Google Play Store, skąd będzie pobrać ją za oszałamiającą kwotę £6.99.

[androidcentral, eurogamer]

podobne treści