internet

Flickr: darmowe konto Pro na 3 miesiące

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. A kiedy Instagram kopie się z własnymi użytkownikami, konkurencja może przypomnieć tym drugim o swoim istnieniu. Tak też postanowił zrobić Flickr, który wszystkim użytkownikom oferuje na trzy miesiące darmowe konto Pro.

Po latach relatywnej stagnacji, w należącym do Yahoo! serwisie Flickr, zaczęło się w końcu coś dziać. Na początku grudnia serwis wypuścił odświeżoną wersję swojej aplikacji na iPhone’a, która teraz, poza dostępem do jednej z największych baz zdjęć na świecie, oferuje także możliwość zastosowania 16 różnych filtrów na zdjęcia. Nie jest to może najbardziej oryginalny pomysł, ale sama aplikacja sprawdza się podobno bardzo dobrze.

Instagram co prawda ostatecznie wycofał się z proponowanych przez siebie zmian w regulaminie korzystania z usługi, ale pewien niesmak pozostał. Flickr zamierza to wykorzystać by przyciągnąć uwagę nowych użytkowników, nagradzając jednocześnie obecnych za przywiązanie do platformy.

Dlatego każdy użytkownik Flickra, który w ramach świątecznej promocji zgłosi się po odbiór nagrody, otrzyma na trzy miesiące dostęp do konta Pro, które kosztuje niecałe 25 dolarów rocznie. W ramach konta Pro, użytkownik Flickra otrzymuje nieograniczoną przestrzeń na zdjęcia i nagrania HD, możliwość uczestnictwa w 60 grupach czy możliwość ściągania zdjęć w najwyższych rozdzielczościach.

A przede wszystkim Marissa Mayer, w najbliższej przyszłości, nie zamierza grzebać przy regulaminach.

[zdjęcie:poolie/Flickr]

podobne treści