film

Finałowa zapowiedź San Andreas z Dwaynem Johnsonem w roli głównej

Już dzisiejszego wieczoru w kinach zadebiutuje San Andreas. Katastroficzna produkcja z udziałem Dwayne’a „The Rock” Johnsona swoją nazwę zapożyczył od kalifornijskiego uskoku transformacyjnego, który w filmowej fikcji doprowadza do koszmaru na niespotykaną skalę. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Po tym, jak niesławny uskok San Andreas daje o sobie znać i wywołuje straszliwe trzęsienie ziemi w Kalifornii, pilot helikoptera ratunkowego (Johnson), wraz z żoną (Carla Gugino) wyruszają z Los Angeles do San Francisco na poszukiwania swojej jedynej córki (Alexandra Daddario). Ich zdradliwa podróż na północ jest tylko początkiem i kiedy myślą, że najgorsze już za nimi, najgorsze dopiero się zaczyna.

Obok Dwayne’a Johnsona (seria Szybcy i wściekliHerkules), Carli Gugino (Noc w muzeumWatchmen. Strażnicy) i Alexandry Daddario (Piła mechaniczna 3D, serial Detektyw), w produkcji występują Paul Giamatti (Szeregowiec Ryan,Iluzjonista), Ioan Gruffudd (Fantastyczna czwórkaKról Artur), Archie Panjabi (Wierny ogrodnikCena odwagi) i Hugo Johnstone-Burt (Careless Love, serial Zagadki kryminalne panny Fisher). Wyreżyserowany przez Brada Peytona (Podróż na Tajemniczą WyspęBilly Grimm) thriller trafi do Polski już dzisiaj.

podobne treści