film

Film o LARPowcach z nie byle kim. Knights of Badassdom ujawniają datę premiery i teaser

Entertainment One opublikowało zapowiedź wideo do nadchodzącego filmu Knights of Badassdom, ujawniając przy tym, że film będzie dostępny od 21 stycznia 2014 roku, a w metodzie VOD od 11 lutego.

Komedia podąża za trzema przyjaciółmi (nie byle jakimi, bo są to Peter Dinklage, gwiazda Gry o Tron, Steve Zahn,  z Dallas Buyers Club, w którym gra między innymi Matthew McConaughey, oraz Ryan Kwanten, znany ze swojej roli jako Jason Stackhouse w serialu Czysta krew). Nie dość, że są przyjaciółmi, to jeszcze są zapalonymi LARPowcami (Live Action Role Playing), którzy w lasach odtwarzają walki ze smokami i przemierzają wyimaginowane lochy prosto z gier RPG. Problem pojawia się, gdy trójka faktycznie przywołuje, przypadkowo oczywiście, jakiąś poważniejszą formę sił zła, w postaci Sukkuba.

Fantazja i prawda zderzają się na polach Evermore w epickiej bitwie wymyślonych czarodziejów, demonów i innych mitycznych stworzeń. Odwaga bohaterów opowieści jest testowana, gdy ci próbują pokonać zło, które przywołali. Czy grupa okaże się warta tyle, co nic ze swoimi gąbczastymi mieczykami? Wiadomo oczywiście, że produkcję tą trzeba traktować z przymrużeniem oka, ale kto wie? Może film okaże się całkiem fajną pozycją.

Knights of Badassdom są reżyserowane przez Joe Lyncha (Droga bez powrotu 2) w oparciu o scenariusz dostarczony przez Kevina Dreyfussa i Matta Walla (Dziewiąta sesja). Producentami są również Joe Lynch i Matt Wall, a obok nich Mark Burton (Woda, Asoka wielki). Producentami wykonawczymi są Daniel J. Heffner (seria horrorów Piła), Ketura Krestin (Make your Move), Rizwan Virk (Orc Wars), Rich Cowan (Oddział) i Mike Elizalde.

podobne treści