newssmartfony

Feature Pack 1 dla smartfonów Nokia Belle


Dobra  seria Nokii z Symbianem Belle trwa. Po aplikacjach pakietu Microsoft Office, część z tych słuchawek otrzyma niebawem zwiększający możliwości ich procesorów update Belle Feature Pack 1.

Szczęśliwcami, których Nokie pozyskają całkiem rozdętą paczkę aktualizacyjną będą właściciele modeli 603, 700 i 701, czyli tych aparatów, które już fabrycznie wyposażono w OS Symbian Belle. O tych, które do niego zostały dopiero zupdate’owane – na razie ani słowa.

Najciekawszym zagadnieniem związanym z instalacją Belle Feature Pack 1 w wymienionych wyżej Nokiach jest zwiększenie mocy obliczeniowej ich procesorów z 1 do 1,3GHz oraz wiążące się z tym (i innymi, ogólnymi modyfikacjami) usprawnienia w ich ogólnym funkcjonowaniu. Czekamy na pierwsze testy. Pozostałymi elementami świeżej aktualizacji, o których nie wolno zapomnieć, są też między innymi: update przeglądarki internetowej do wersji lepiej współpracującej z HTML5, poprawki w interfejsach odpowiadających za przełączanie między różnymi zadaniami i powiadomieniami, garść nowych widżetów, a także obiecywane wsparcie dla Dolby Digital Plus.

Update Belle Feature Pack 1 dla opartych na Symbianie Belle smartfonów Nokia jest już dostępny do pobrania na terenie Azji. Niebawem trafi też do Europy, w tym także do Polski.

[pocketnow]

podobne treści