news

FBI zainteresowało się babcią sprzedającą „niezbędnik samobójcy”

Miesiąc temu przybliżyliśmy wam zasadę działania minibiznesu założonego przez 91-letnią kobietę po przejściach, która to za 60 dolarów oferowała ludziom pomoc w opuszczeniu (na dobre) tego świata. Okazuje się, że obrotna staruszka znalazła się na celowniku służb federalnych.

The San Diego Union-Tribune opisuje historię najścia handlarki plastikowymi torbami przez FBI. Dzień po tym, jak federalni zabezpieczyli sprzęt niezbędny do przygotowania „zestawów samobójcy”, Sharlotte Hydorn z Kalifornii postanowiła odpowiedzieć na niepostawione zarzuty, jakie już niebawem może usłyszeć:

„Czy ja wyglądam na przestępcę?” zapytała reporterów zebranych przed swoim domem uśmiechnięta Hydorn.

Przypomnę, że to śmierć chorego na raka jelita grubego męża „zainspirowała” starszą kobietę do pomagania innym nieuleczalnie chorym (przynajmniej teoretycznie) osobom w opuszczeniu ziemskiego padołu.

Czy sprzedawanie plastikowych toreb z doczepioną do nich rurką, przez którą wpuszczany miałby być niedołączony do tego „zestawu” hel, może być traktowane jak przestępstwo? Nie powinno, nawet jeśli cena jednego takiego zestawu wynosi 60 dolarów. Być może FBI nie spodobało się, że kobieta zarobiła na nich już ponad 100 tysięcy dolarów.

podobne treści

 • antoniovivaldi09m1

  WŁADZA ŚWIATOWA boi się o to aby poddani (niewolnicy) nie umierali w sposób w miarę godny przy użyciu EXIT BAG…
  Z drugiej strony nieuleczalnie chorzy i starzy opuszczeni ludzie są olewani przez w/w WŁADZĘ.

  Ostatnio dowidziałem się, że prawo do dysponowania zwłokami ma Państwo (każde podległe ONZ)… tak więc nawet roszczą sobie prawo do truchła i tylko dzięki ich „dobroci” nie robią z niego żarcia dla niemowlaków.

  Żyjemy w większym średniowieczu niż nam się wydaje… a UŁUDZIE tej sprzyjają media, które pokazują świat inaczej niż on wygląda na prawdę.

 • Anonim

  @antoniovivaldi09m1 Zakup nowość jaką na allegro jest Gumowy Restarter Mózgu.