designnews

Fanboy z Chin stworzył „iPhona dla Steve’a”

„iPhone dla Steve’a”​ – tak sympatycy współtwórcy potęgi Apple przetłumaczyli nazwę najnowszego, mającego premierę dwa dni przed śmiercią wizjonera smartfona. Wraz z nią pojawiły się w Sieci grafiki-hołdy przedstawiające Pana w Czarnym Golfie (nie wszystkie były udane). Najlepszą z nich pewien pomysłowy Chińczyk zastąpił oryginalne logo firmy z Cupertino.

Autorem wspomnianej grafiki, na której miejsce po ugryzieniu jabłka zostało zastąpione profilem Steve’a Jobsa, jest 19-letni student z Hong Kongu. Jego praca w błyskawicznym tempie rozprzestrzeniła się w Internecie i całkiem słusznie, ponieważ zapiera dech w piersiach. Teraz ktoś inny postanowił ją wykorzystać do ozdobienia iPhona 4S: Zdziwiłbym się, gdyby znalazł się na świecie miłośnik iGadżetów, który nie chciałby wymienić tylnej części obudowy swojego smartfona na tę ze zdjęcia. Problem w tym, że Apple nie pozwoli temu Chińczńykowi oficjalnie jej sprzedawać, a sam najprawdopodobniej nie będzie chciał tego robić. Wielka szkoda. [Mic Gadget]

podobne treści

 • damian

  Może i nie pozwoli sprzedawać jej masowo na jakiejś tam stronie, ale np. na ebayu może handlować tą klapką. Z chęcią kupiłbym taką tylną obudowę :).

 • blubisu

  Ale przecież Steve już nie żyje. Po co mu ajfołn?

 • czlowiekzagadka

  Słabo się staracie przy tym szukaniu

  http://store.kogadget.com/product.php?id_product=18

 • mihaj_p

  Komu „zapiera dech w piersiach” robienie nagrobka z telefonu?

 • senshiro

  Ja mam iPhona, ale nie zamieniłbym tyłu na ten ze zdjęcia. Nie róbmy z siebie iDiotów…

 • sbugajak

  @senshiro idiotom to jesteś ty. Ktoś wie co to jest smierć człowieka i chciał zrobic fajny chołd. Potem wstawił to do neta co wcale nie oznacza że każdy ma to mieć. Po prostu jakiś człowiek nie był sztywniakiem i pomyślał że to by mógł być fajny pomysł

 • senshiro

  @sbugajak: do SJ nic nie mam i cenię go za to co zrobił i co osiągnął, nawet jego biografię zamówiłem. Ale obklejanie telefonu jego podobiznami to JEST idiotyzm. I przesada.
  A ty się tym „CHołdem” nie kompromituj…

 • cyberangel1975

  No to się dziw, ja nie chcę tego syfu.
  Żenujący tekst…