news

Facet z pomocy technicznej Della opublikował jej nagie zdjęcia

Tara Fitzgerald z Sacramento zrobiła sobie seksowne fotografie, które chciała przesłać chłopakowi. Niestety – jak twierdzi – nie mogła znaleźć zdjęć na dysku własnego komputera, więc zadzwoniła do działu pomocy technicznej firmy Dell z prośbą o pomoc. Telefon odebrał Riyaz Shaikh z call center w Bombaju.

Matka 14-letniej córki umożliwiła mu zyskanie zdalnego dostępu do jej twardego dysku i patrzyła, jak chłopak lokalizuje wszystkie zdjęcia i wysyła do siebie mailem (!). Ku zaskoczeniu Tary, wkrótce znalazły się na stronie internetowej poświęconej tylko i wyłącznie jej wdziękom.

Kobieta twierdzi, że długo wierzyła Riyazowi. Wysłała mu nawet laptop Della, którego rzekomo potrzebował, „by móc pracować nad usunięciem strony z jej zdjęciami”. Nabrała podejrzeń dopiero wtedy, gdy Hindus skorzystał z jej numeru karty kredytowej, by kupić prezent innej kobiecie, w której podobno się zakochał. Wtedy Tara skontaktowała się z Dellem, a potem z prasą.

W tej historii jest tyle dziur, ile nagich zdjęć Tary. W szczególności zastanawia, czy relacje „pokrzywdzonej” z Riyazem faktycznie ograniczały się do pomocy technicznej i jak zdjęcia znalazły się w jego posiadaniu. Ciekawe, jak wyglądałaby jego wersja historii.

A z opowieści płynie jeden morał –  gdy ktokolwiek zapragnie wykonać niegrzeczne zdjęcia, powinien przynajmniej pilnować, w jakim folderze je zapisuje. [Kyle VanHemert/giz, ABC KGO, Consumerist, Jezebel]

podobne treści

 • SPIERDALAJ

  Jak te zdjęcia mogą być seksowne jak nie mogę ich obejrzeć .

 • Anonim

  ja tam nie wiem – ale laska z niej nie jest

 • stara_kurwa

  gdzie te fotki nagie?

 • SPIERDALAJ

  To wkońcu kogo były te fotki tej starej raszpli ? czy jej czternastoletniej córki ?

 • gfy

  sezon ogórkowi jest w pełni rozpędzony

 • stary_jebaka

  nie no bez żartów jak takie próchno mógł dotykać.