internetnews

Facebook wkrótce umożliwi odpowiadanie na cudze komentarze

Ekipa Facebooka nie próżnuje. Wygląda na to, że największy serwis społecznościowy świata doczeka się wkrótce kilku – lepszych bądź gorszych – nowości. Według najświeższych doniesień, Zuckerberg i spółka udostępnią nam niebawem możliwość odpowiadania na komentarze innych użytkowników.

Póki co jest to niemożliwe – dany komentarz możemy najwyżej polubić bądź odnieść się do niego wpisując w treść naszego wywodu imię i nazwisko jego autora. Wkrótce ma się to jednak zmienić. Jak w rozmowie z serwisem Mashable stwierdził jeden z pracowników Facebooka – twórcy serwisu sprawdzają obecnie możliwość wprowadzenia „oldskulowej” funkcji odpowiadania na cudze komentarze. Zupełnie tak, jak możecie to czynić np. pod tym wpisem. I miło. Nie wiem jak wy, ale ja dość długo czekałem na wprowadzenie tego udogodnienia – wydaje mi się, że dobrze uzupełni obecny (w moim przekonaniu – niekompletny) system komentowania wpisów.

Ale to jeszcze nie wszystko – poza komentarzami, ekipa Facebooka zastanawia się ponoć nad wprowadzeniem sygnałów dźwiękowych informujących nas o otrzymaniu nowego powiadomienia. I o ile pierwszy pomysł uważam za zupełnie dobry, rozsądny, o tyle drugi całkowicie nie przypadł mi do gustu. Zobaczcie sami.

Tylko mnie wkurza?

[VentureBeat, Mashable]

podobne treści