smartfonyWiadomość główna

Eric Schmidt dał się sfotografiwać z Moto X

Jednym z najfajniejszych obowiązków, jakie musi spełniać osoba będąca jednym z szefów Google, jest chyba promowanie najnowszych produktów. Podczas gdy Brin swój egzemplarz Google Glass zabiera ze sobą wszędzie, Eric Schmidt bawi się już Moto X. I daje się z nim fotografować.

Na spotkanie technologiczne w Sun Valley w Idaho Schmidt wziął nie tylko swoje notatki, ale także najnowszy smartphone Motoroli Moto X. W sumie nic dziwnego – jest to pierwszy smartphone, który został w całości zaprojektowany już po przejęciu firmy przez Google.

Jak widać na powyższym zdjęciu, flagowe urządzenie odrodzonej Motoroli ma mieć dość sporą kamerę na tylnej części obudowy. Tył urządzenia będzie lekko zakrzywiony i wykonany najprawdopodobniej z teksturowanego plastyku – można z czystym sumieniem powiedzieć, że z daleka urządzenie prezentuje się bardzo dobrze.

Na premierę urządzenia będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale biorąc pod uwagę, że w Stanach pojawiły się już pierwsze reklamy prasowe, nie będziemy musieli czekać długo.

podobne treści