film

Emily Blunt walczy o przetrwanie w pierwszym zwiastunie Sicario

To mój najlepszy i zarazem najambitniejszy film, jaki stworzyłem.” Takimi słowami Denis Villeneuve określił Sicario przed jego pierwszą projekcją na festiwalu w Cannes. Biorąc pod uwagę, że reżyser ma w swojej filmografii LabiryntWroga Pogorzelisko, a jego kolejną produkcją będzie sequel Łowcy androidów, można spodziewać się co najmniej dobrego widowiska. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun dramatu kryminalnego z udziałem Emily BluntBenicio Del ToroJosha Brolina, który zobaczyć można poniżej:

 

W Meksyku Sicario oznacza zabójcę. Na bezprawnym terenie granicznym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, idealistyczna agentka FBI (Blunt) zostaje zaciągnięta przez przedstawiciela elitarnej jednostki specjalnej (Brolin), by wspomóc rząd w przybierającej na sile wojnie przeciwko narkotykom. Prowadzona przez enigmatycznego konsultanta z wątpliwą przeszłością (Del Toro) drużyna wyrusza na podróż, która zmusi agentkę do zastanowienia się nad tym, w co wierzy, by móc przeżyć.

Obok Emily Blunt (Władcy umysłów, Na skraju jutra), Benicio Del Toro (Traffic, Las Vegas Parano) i Josha Brolina (To nie jest kraj dla starych ludzi, Obywatel Milk), w Sicario wystąpią Jon Bernthal (Wilk z Wall Street, Furia), Daniel Kaluuya (Kick-Ass 2, serial Czarne lustro), Maximiliano Hernandez (Wojownik, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Bernardo Saracino (seriale Miasto gniewuManhattan) oraz Edgar Arreola (Maczeta, Agenci). Dramat kryminalny w reżyserii Denisa Villeneuve trafi do polskich kin 25 września tego roku.

podobne treści