film

Emerytura została przerwana. Zwiastun filmu Mr. Holmes

Spokojnie odpoczywający i cieszący się z ostatnich lat życia Sherlock musi powrócić, by rozwiązać ostatnią zagadkę w swojej detektywistycznej karierze. W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Mr. Holmes, w którym główna rola trafiła w ręce Iana McKellena. Zapowiedź czerwcowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Mr. Holmes oferuje alternatywne spojrzenie na losy Sherlocka Holmesa, który cieszy się już spokojną emeryturą. Mniej więcej. Wciąż po głowie chodzi mu jedna nierozwiązana sprawa i pomimo zaawansowanego wieku i płatającej psikusy pamięci, Holmes stara się rozwiązać ostatnią zagadkę, zanim śmierć się po niego zgłosi.

Mr. Holmes łączy po latach odtwórcę tytułowej roli z reżyserem, Billem Condonem (Piąta władzaSaga ‚Zmierzch’: Przed świtem). Artyści współpracowali wcześniej przy okazji Bogów i potworów, który to przyniósł McKellenowi (Władca pierścieniX-Men: Przeszłość, która nadejdzie) nominację do Oscara, a Condonowi statuetkę za najlepszą reżyserię. Obok kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego, w zaplanowanej na 19 czerwca premierze wystąpią Milo Parker (Robot Overlords), Laura Linney (Rodzina SavageKinsey), Hattie Morahan (Angielska robotaZłoty kompas), Patrick Kennedy(Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodachCzas wojny), Hiroyuki Sanada (WolverineW stronę słońca) oraz Roger Allam (V jak VendettaZłodziejka książek).

podobne treści