film

Edgar Wright ujawnił fabułę Ant-Mana?

Reżyser nadchodzącego w 2015 roku Ant-Mana, Edgar Wright jak wielu znanych reżyserów, prowadzi swojego bloga . Dzisiejszy wpis, mimo znikomej ilości informacji wywołał sporo szumu. Dlaczego? Wright opublikował bowiem wpis opisany „Praca domowa”, a do tego załączył jedno zdjęcie. Niby nic w tym dziwnego, jednak na pozór skąpy w treść wpis ma wiele więcej znaczenia i może wpływać na to, co zobaczymy w filmie Marvela w przyszłym roku.

Obrazek pochodzi bowiem z animowanej serii Avengers: Earth’s Mightiest Heroes, a dokładniej z odcinka zatytułowanego Okraść Ant-Mana. Ten konkretny odcinek jest oparty na magazynie Marvel Premiere #47, zbiorze komiksów, i zawiera przyszłego Człowieka-Mrówkę, Scotta Langa, który kradnie sprzęt oryginalnego bohatera, Hanka Pyma, by popełniać zbrodnie.

Edgar Wright powiedział kilka lat temu stronie SuperHeroHype, kiedy to już pojawiły się plany ekranizacji komiksu:

Pomysłem, który posiadamy na adaptację jest posiadanie obu… i Henry’ego Pyma, i Scotta Langa

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, nazwał wtedy ten film „heist movie„, czyli produkcją, której centralnym punktem jest kradzież czegoś, próba kradzieży – w tym wypadku byłby to ekwipunek Hanka Pyma, który próbuje zagarnąć dla siebie Scott Lang. Wygląda na to, że dawne plany Wrighta ożywają i wysoce prawdopodobne jest to, że najnowszy film Marvela będie właśnie takim „heist movie”.

Najważniejsze pytanie, które teraz się pojawia to to, w którego bohatera wcieli się Paul Rudd, którego udział w Ant-Manie został potwierdzony w połowie grudnia . Pierwsze przypuszczenia skłaniały się bardziej ku roli Hanka Pyma, jednak kiedy studio oficjalnie potwierdziło wybór tego aktora, nie podało żadnej informacji, czyje buty przywdzieje gwiazda. W roli którego Ant-Mana chcielibyście zobaczyć Paula Rudda, a kto miałby zagrać drugiego bohatera?

podobne treści