film

Edgar Ramirez i Luke Bracey w pierwszym zwiastunie remake’u kultowego Na fali

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Point Break, czyli remake’u klasycznego już filmu Na fali z 1991 roku, w którym główne role odegrali Patrick SwayzeKeanu Reeves. W zaplanowanej na grudzień części wystąpią Edgar Ramirez Luke Bracey, a opowieść opierała się będzie o sporty ekstremalne. Zapowiedź produkcji w reżyserii Ericsona Core’a do zobaczenia poniżej:

 

Młody agent FBI, John Utah (Bracey), infiltruje przebiegłą szajkę szukających adrenaliny atletów, prowadzonych przez charyzmatycznego Bodhiego (Ramirez). Sportowcy podejrzewani są o organizację serii zatrważających zbrodni, które powodują śmierć wielu niewinnych ludzi oraz psują światową ekonomię. Pozostający „w roli” Utah, którego żona znajduje się teraz w niebezpieczeństwie, stara się udowodnić, że to właśnie Bodhi i jego ludzie są odpowiedzialni za te czyny.

Obok Edgara Ramireza (Zbaw nas ode złego, Ultimatum Bourne’a) i Luke’a Bracey (G.I. Joe: Odwet 3D, November Man), w produkcji wystąpią także Teresa Palmer (Jestem numerem cztery, Wiecznie żywy), Ray Winstone (Noe: Wybrany przez Boga, Infiltracja), Delroy Lindo (60 sekund, Jądro Ziemi) oraz Tobias Santelmann (Herkules, Obywatel roku). Wyreżyserowany przez Ericsona Core’a (Szybcy i wściekli, Daredevil) thriller zadebiutuje w światowych kinach 25 grudnia tego roku, jednak nie wiadomo, kiedy film pojawi się w Polsce.

podobne treści