news

Dziurkacz do kapsli , na który czekała ludzkość

Opinie dotyczące picia piwa przez słomkę są różne, lecz jeśli już zdecydujemy się na tę metodę konsumpcji, czekają nas same problemy. Słomka wpada do butelki, ucieka, przesuwa się i ogólnie nie współpracuje, szczególnie jeśli jest to nasze czwarte piwo tego pięknego wieczora.

Problem rozwiązuje dziurkacz do kapsli, który zapewnia natychmiastowy dostęp do płynu i stabilizację słomki.
Finally, A Hole Punch for Beer
Dziurkacz BottleBop powstał, byśmy już nie musieli przyczepiać do kluczy otwieracza do butelek. Co prawda to urządzenie także należy pamiętać zabrać ze sobą, ale to niewielka niedogodność przy jego oszałamiającej funkcjonalności. Cena przełomowego BottleBop wynosi 21 dolarów.

Na zdjęciach nie ma butelek z piwem, ale taka przykrywka jest zrozumiała. Wystarczy przecież rzucić okiem ne czerwone urządzenie, a staje się jasne, do czego służy.

Obawiam się tylko tego, co dzieje się z tym małym, metalowym krążkiem. Jeśli wpada do środka, to cofam wszystkie powyższe zachwyty. [Mark Wilson/giz, epaulet, badbanana, OhGizmo!]

podobne treści

 • Mateusz Rodak

  21$?! No chyba ich po*rało.

 • SPIERDALAJ

  Eureka

 • 43

  Opinie NIE są różne! Są jednoznaczne! Piwa nie pije się przez słomkę,tak samo, jak szampana nie pije się z gwinta, jak koniaku nie pije się z kubka itd.

 • adam76554

  a właśnie że jest przydatne. dzięki temu urządzeniu+słomka nikt na imprezie nie wrzuci tobie do butelki jakiś prochów.

 • hcbartek

  a zadnego malego krażka nie ma, bo kapsel ma robiona mala dziurke, ktora jest rozciagana :]

 • hcbartek

  a zadnego malego krażka nie ma, bo kapsel ma robiona mala dziurke, ktora jest rozciagana :]