designnews

Dziurkacz dla okrutników

Jak sprawdzić, czy dziurka w papierze powstanie dokładnie w tym miejscu, w którym jej potrzebujemy? Można wyginać szyję albo skorzystać z przezroczystej wersji dziurkacza.

Koncepcja Kisanga Yoona i Kyuboka Lee zaspokoi też ciekawość sadystów, którzy lubują się w oglądaniu rozdzieranej kartki papieru. Szkoda, że pomysł pojawił się w czasach, w których niewiele osób nadal korzysta z dziurkaczy i segregatorów.

Transparent Hole Punch Makes Far Too Much Sense For This Cruel World
Transparent Hole Punch Makes Far Too Much Sense For This Cruel World

Szkoda byłoby, gdyby taka koncepcja pozostała niezrealizowana. Od dawna wiele instytucji stawia przecież na transparentność. [Yanko]

podobne treści

  • placek.jacol12

    Zapraszam na forum http://galaxy-s.tk/ Jest to forum nie tylko o samsungu galaxy s, a o całej linii produktów galaxy (tab, spica, s, 3 itd.). Co prawda nie jest jeszcze wszystko dopracowane (m.in. nie ma regulaminu i nie ma loga) ale można spokojnie pisać.

  • iforget911

    20 lipca 1933 r. Watykan zawarł konkordat z III Rzeszą Hitlera, oprócz tego podpisano tego samego dnia tajny protokół między III Rzesza a Stolicą Apostolską. Oto fragmenty: „Na wypadek… wprowadzenia powszechnego obowiązku wojskowego zaciąg kapłanów oraz innych członków kleru świeckiego i zakonnego do wojska odbywać się będzie za zgodą Stolicy Apostolskiej w sposób regulowany następującymi zasadami: – studenci kościelnych zakładów filozoficznych i teologicznych przygotowujący się do kapłaństwa są wolni od służby wojskowej i ćwiczeń do niej przygotowujących, z wyjątkiem powszechnej mobilizacji;
    w razie powszechnej mobilizacji duchowni… są wolni od zaciągu;
    Chcesz wiedzieć więcej wejdź na: http://www.ksiegarniaswit.pl/79865-kosciol-a-faszyzm-anatomia-kolaboracji.html