news

Dziś są nasze (pół)urodziny!

Rok 4707. 22 dzień 1miesiąca. Nadchodzi metalowy tygrys, a wraz z nim armia gadżetów i najnowocześniej technologii. Nowa powieść science-fiction? Nie! Spróbujmy jeszcze raz…

Później mówiono, że blog ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej. Cyber-wiedźmin? Przygody Geralta w Internecie? I znowu nie. Do trzech razy sztuka…
„Gizmodo”, największy blog, jakim dysponowała baza w konstelacji Liry, szedł fotonowym ciągiem przez skrajny kwadrant gwiazdozbioru… Tak! To Gizmodo!

Pamiętacie? To o nas :) Dziękujemy bardzo za to, że jesteście z nami, bo dokładnie dziś obchodzimy swoje półroczne urodziny! 

Pojawiliśmy się dokładnie 8 marca – 3 tygodnie i 1 dzień po Walentynkach i chińskim Nowym Roku (2010 to właśnie rok tygrysa). Piszemy o fantastycznych gadżetach i najnowszej technologii – stąd mała parafraza wstępu do „Sagi o Wiedźminie” i „Niezwyciężonego” Stanisława Lema.
Wiedzieliśmy (naprawdę wiedzieliśmy!), czy Steve Jobs był na rozdaniu tegorocznych Oskarów w swoim nieśmiertelnym, czarnym golfie. Znaliśmy odpowiedź na pytanie, czy Google pamięta jeszcze o swoim motto „Nie czyń zła”. Pierwsi pisaliśmy tyle o iPadzie, Microsoft Courierze i HP Slate.
Pokazujemy wam gorące zdjęcia prototypów. A do tego wszystkiego podajemy wam codziennie kilkadziesiąt nowiuteńkich postów. Do czytania przy porannej kawie, w przerwie na lunch i wieczorową porą do poduszki.

Dziękujemy za wszystkie 6 miesięcy, 26 tygodni, 184 dni, które nam stuknęły! Za te 4416 godzin, 264 960 minut i 15 897 600 sekund! Przepraszamy za wszystkie błędy i niedociągnięcia w działaniu strony, literoofki i błendy :), ale sami wiecie, że ten się nie myli, kto nic nie robi. Zapraszamy do nas jak najczęściej i jak najdłużej! (i na naszego FB też :))

Wasza nieustająca, 

Redakcja Gizmodo

Zdjęcie: jessica.diamond/Flickr

podobne treści

 • monotic

  nuda

 • tomekff

  nie można było jutro tej „nowinki” wrzucić na gizmodo? żeby się nie okazało, że jutro nikt nie wejdzie na gizmodo.pl

 • Bartek.blaszczak10

  Wszystkiego najlepszego z okazji waszych jutrzejszych urodzin :))

 • kecarg14

  Wszystkiego najlepszego! 100 lat!

 • Marcin Molczyk

  dziękujemy

 • KuglarzSnow

  he