smartfonywtf

Dziób jako podstawka do smartfona ubliża gustowi i zdrowemu rozsądkowi

Co może się kryć za nazwą iDuck? Akcesorium do produktu Apple – powiecie, i będziecie mieli słuszność. To nic innego jak podstawka do iPhone’a w kształcie kaczego dziobu, czyli coś, co zawsze chcieliście mieć, tylko o tym nie wiedzieliście.

Pomarańczowy iDziób został wymyślony w Korei. Wbrew nazwie, nadaje się także do podpierania smartfonów i tabletów bez Jabłuszka.

Sprzedawcy naprawdę wierzą, że pomysł jest świetny:

Kształt kaczego dzioba jest nam dobrze znany. Jest wiele produktów, które mają ten kształt, ale tylko iDuck zmieni twój telefon w kacze oblicze (wrażenia dopełnią naklejki „kacze oczy”, w zestawie). Uważamy, że telefon komórkowy to teraz najczęściej używane urządzenie i bardzo potrzebny gadżet. Chcemy go wzbogacić nie tylko o użyteczne funkcje, ale i błyskotliwe akcesoria.

Czas sprawdzić słowo „błyskotliwe” w słowniku!

Jak widać, iDuck służy też jako schowek na słuchawki. Czego więcej można pragnąć?

If This Isn't the Best Phone Stand Ever Created By Mankind, I Don't Know What Is If This Isn't the Best Phone Stand Ever Created By Mankind, I Don't Know What Is If This Isn't the Best Phone Stand Ever Created By Mankind, I Don't Know What Is If This Isn't the Best Phone Stand Ever Created By Mankind, I Don't Know What Is

Cena iKaczki wynosi 20 dolarów. [Konstore]

podobne treści