news

Dzięki latarce z MP3 wreszcie będzie można posłuchać muzyki w ciemności

Poruszając się po bunkrach, jaskiniach i innych tego rodzaju
pomieszczeniach, na pewno narzekaliście na brak muzyki. Nigdy więcej!

Latarka ACOUZTIC LED o mocy 170 lumenów ma wbudowany odtwarzacz MP3 i 2 GB pamięci na wasze ulubione utwory. Producent, firm Xceon, reklamuje ją tak:

ACOUZTIC to jedyny w swoim rodzaju produkt łączący dźwięk w jakości kina domowego oraz profesjonalne oświetlenie, by dostarczyć wam doświadczeń nie z tego świata. Latarka jest dostępna w 6 różnych kolorach i świetnie się sprawdzi jako kompan na wycieczkach rowerowych, na kempingu, wyprawach pieszych, wspinaczkach, przy wędkowaniu i jakimkolwiek innym zajęciu na dworze.

Szczerze – nie potrafię sobie wyobrazić żadnego zajęcia, które wymagałoby takiego urządzenia, ale grunt, że producent wierzy w swoje dzieło. Cena ACOUZTIC wynosi 140 dolarów. [ACOUZTIC, CrunchGear]

podobne treści

  • Gitanes78

    A jak pod namiot pojedziesz to fajnie posłuchać muzyki i poświęcić latarka do gry w karty…….(mało wyobraźni pomyśl to nic nie kosztuje)

  • misiek998

    Pod namiotem radio miałem z telefonu. Światło też, ale problem był z tym, że nie było led-a od aparatu. Troche pomysłu, kilka kabli i żaróweczka gotowa. Starczało prądu na jakieś 2 godziny. Tylko potem był problem, bo ani zadzwonić, ani nie ma gdzie naładować ;) WIęc wasze rozwiązania za 140 dolaarów są tylko dla najbogatszych….