grynews

Dziecko zmarło, ponieważ matka grała na Facebooku

34-letnia Shannon Johnson z Colorado przyznała się, że jej synek utonął w wannie,
ponieważ zostawiła go bez opieki. Gdy dziecko przebywało w łazience, ona
siedziała w dużym pokoju przed komputerem, grając w Cafe World i
przeglądając swoje konto na Facebooku.

Do śmierci doszło pod koniec września, ale dopiero teraz kobieta złożyła szczegółowe zeznania. Wynika z nich, że feralnego dnia Shannon podała 13-miesięcznemu synkowi śniadanie, po czym przygotowała dla niego kąpiel. Kobieta tłumaczy, że synek był „bardzo niezależny jak na swój wiek” i lubił bawić się sam. Dodaje, że nie chciała, by wyrósł na maminsynka. Przyznała, że tego dnia być może nalała do wanny nieco więcej wody niż zwykle.

Była nieobecna 10 minut, ale twierdzi, że w tym czasie raz zajrzała do łazienki, by sprawdzić, co się dzieje. Potem, gdy przez 3 minuty nie słyszała, by dziecko pluskało wodą lub gaworzyło, wróciła do łazienki jeszcze raz. Ciało dziecka pływało po powierzchni wody głową w dół. Kobieta od razu pojechała z synkiem do szpitala, gdzie stwierdzono zgon dziecka.

Podczas kąpieli synka, Shannon sprawdzała, co słychać u jej znajomych na Facebooku, poleciła kilka filmów i doglądała swojego konta w grze Cafe World. Kobieta została aresztowana, grozi jej zarzut zaniedbania dziecka ze skutkiem śmiertelnym. [Switched]

podobne treści

  • Anonim

    „Do →śmieci← doszło pod koniec września, ale dopiero teraz kobieta złożyła szczegółowe zeznania.”