film

Dwójka nowych aktorów w Gwiezdnych Wojnach: Epizodzie VII

Do gromady, która już pracuje nad najnowszą odsłoną najpopularniejszej sagi sci-fi w historii kina dołączy dwójka nowych aktorów. Poza tym, Disney ustosunkował się także do kontuzji Harrisona Forda w obszernej informacji prasowej studia zapewniając, że wszystko jest już w porządku.

Jedną z nowych twarzy będzie Crystal Clarke, amerykańska aktorka studiująca w Anglii z niemałym doświadczeniem scenicznym. Już wkrótce, bo w 2015 roku, ma pojawić się pierwszy film z jej udziałem – The Moon and the Sun. Drugim z nowych „nabytków” jest Pip Andersen, freerunner, którego popisy można było ostatnio oglądać przy okazji kampanii reklamowej Niesamowitego Spider-Mana. Do zobaczenia poniżej:

 

Po kilkudniowej przerwie w zdjęciach, produkcja wraca już na właściwe tory. Z powodu urazu nogi Harrison Ford musiał wstrzymać swój udział, jednak teraz wszystko zostaje już przygotowywane i przestawiane tak, by zdążyć na zaplanowaną na grudzień tego roku premierę. Zdjęcia odbywają się aktualnie w Pinewood Studios w Londynie po tym, jak niedawno – w maju – zakończone zostały zdjęcia  w Abu Dhabi.

 Nad pierwszym filmem, Gwiezdne Wojny: Epizod VII, pracują reżyser J.J. Abrams (W ciemność. Star Trek), scenarzysta Lawrence Kasdan (Imperium kontratakuje Powrót Jedi), pracują operator Dan Mindel (Mission: Impossible III, Star TrekW ciemność. Star Trek), scenografowie Rick Carter (LincolnAvatar, Forrest Gump) i Darren Gliford (NiepamięćTRON: Dziedzictwo), projektant kostiumów Michael Kaplan (W ciemność. Star TrekMission: Impossible IIIPodziemny Krąg). Za efekty specjalne odpowiadać będą Chris Corbould (SkyfallMroczny rycerz powstajeIncepcja) i Roger Guyett (W ciemność. Star TrekPiraci z Karaibów: Na krańcu świata,Gwiezdne wojny: Epizod III Zemsta Sithów), a za dźwięk Ben Burtt (LincolnWall-EGwiezdne Wojny: Epizody I-VI), Gary Rydstrom (Park JurajskiSzeregowiec RyanToy StoryMission: Impossible – Ghost Protocol), Matthew Wood (W ciemność. Star TrekMistrzAż poleje się krew). Producentami są Kathleen Kennedy, J.J. Abrams i Bryan Burk, a producenci wykonawczy to Tommy Harper (Mission: Impossible – Ghost ProtocolJack RyanW ciemność. Star Trek) i Jason McGatlin (Przygody Tintina,Wojna Światów). John Williams powraca, by stworzyć ścieżkę dźwiękową do Gwiezdnych Wojen: Epizod VII.

Aktorzy John Boyega (Atak na dzielnicęImperial Dreams), Daisy Ridley (Milczący świadekToast of London), Adam Driver (Dziewczyny ,Co jest grane, Davis?), Oscar Isaac (Dziedzictwo Bourne’aW sieci kłamstw), Andy Serkis (Ewolucja planety małpWładca Pierścieni), Domhnall Gleeson (FrankHarry Potter) i Max von Sydow (Raport mniejszościStrasznie głośno, niesamowicie blisko) dołączą do gwiazd oryginalnej sagi – Harrisona FordaCarrie FisherMarka HamillaAnthony’ego DanielsaPetera Mayhew i Kenny’ego Bakera – w nowym filmie. Premiera zaplanowana jest na 25 grudnia 2015 roku.

podobne treści