film

Dwie nowe zapowiedzi rozśpiewanej komedii Pitch Perfect 2

W sieci zadebiutowały dwa nowe klipy z Pitch Perfect 2, kontynuacji filmu sprzed trzech lat. Co ciekawe, druga część jeszcze nie trafiła do kin, a jedna z głównych aktorek serii, Rebel Wilson, już potwierdziła, że szykuje się trzecia jej odsłona. Zapowiedzi zaplanowanej na maj premiery do zobaczenia poniżej:

 

Po wydarzeniach z pierwszej części, grupa The Bellas ćwiczyła bardzo często i na tyle dobrze, że zdołała się załapać na mistrzostwa świata grup wokalnych. W drodze na turniej, dziewczyny dostają wspólny dom z drugą drużyną z tej samej szkoły.

Podobnie, jak w Pitch Perfect, w skład zespołu wejdą Anna Kendrick (Tajemnice lasuPół na pół), Brittany Snow (Pięć filmów o szaleństwiePacyfikator), Anna Camp (Między piętramiSłużące) i Rebel Wilson (Sztanga i cash, Wieczór panieński), a dołączy do nich Hailee Steinfeld (Gra enderaPrawdziwe męstwo). W roli jurorów-komentatorów ponownie wystąpią Elizabeth Banks (Igrzyska śmierciZack i Miri kręcą porno) John Michael Higgins (Jestem na takBrzydka prawda), a w rolach męskiej kapeli znów wystąpią Ben PlattAdam DeVine (Sąsiedziserial Workaholics) i Skylar Astin(Nieletni/pełnoletniRalph Demolka). Do obsady dołączy Katey Sagal (seriale Świat według Bundych Synowie anarchii). Premiera w Polsce nastąpi 15 maja przyszłego roku.

podobne treści