news

Dwa nowe gadżety dla posiadaczy iPada 2 od Logitecha

Czy iPad nadaje się do wygodnego grania i wklepywania danych lub pisania wypracowań? Powiedziałbym, że nie, ale dzięki nowym akcesoriom od Logitecha może zmienię zdanie.

Logitech wypuści w tym miesiącu dwa nowe gadżety, które powinny zainteresować posiadaczy tabletów firmy Apple. Są nimi: jedna z najdroższych klawiatur, jakie moje piękne oczy widziały oraz dżojstik-przyssawka.

Logitech Fold-Up Keyboard dla iPada 2 jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które po powrocie do domu z iPadem w teczce chciałyby usiąść przy biurku i napisać już nie na kolanie kilka e-maili. Pełnowymiarowa składana klawiatura łączy się z iPadem za pomocą technologii Bluetooth. Aby rozpocząć pisanie wystarczy rozłożyć urządzenie, które od razu jest gotowe do pracy. Po zakończeniu wprowadzania tekstu złożona klawiatura automatycznie się wyłączy, dzięki czemu posiadacz iPada oszczędzi akumulator tabletu. Klawiatura ładuje się poprzez USB, więc nie trzeba się martwić o wymianę baterii. Logitech Joystick dla iPada powinien przypaść do gustu graczom tracącym zdrowie do grania z powodu nietrafiania o milimetry w przyciski wyświetlające się na ekranie tabletu. Dżojstik mocuje się do tabletu za pomocą przyssawek, a sprężynowa konstrukcja sprawia, że po każdym ruchu kontroler szybko wraca na swoje miejsce.

Za bezprzewodową klawiaturę zapłacicie 400 złotych, zaś za dżojstik 60. [Logitech]

podobne treści

 • iMan

  autor artykułu jak widąc nie zna się na tym o czym pisze…
  od dawna wiadomo, że do iPada dwójki można dokupić dock z klawiaturą lub klawiaturę bezprzewodową od Apple
  Logitech nie jest tu jakimś wizjonerem, który ratuje użytkownikóe iPadów
  jeżeli chcecie tworzyć dobrą stronę o tematyce IT to przestańcie być tacy stronniczy, bo w co drugim artykule aż bije po oczach wasza niechęć do sprzetu Apple

 • grom

  a w ktorym miejscu jest napisane ze to pierwsza klawiatura na rynku do ipada albo ze najlepsza? poza tym zeby z tego artykuliku wyczytac niechec do Apple to trzeba byc chyba niezle nacpanym, po co czytasz skoro nie potrafisz z tego co przeczytales niczego zrozumiec

 • Anonim

  szkoda czasu na kłótnie z przewrażliwionym fanbojem – pewnie ajpad to jedyne czym się może pochwalić, ale to tak jakby się chwalić młotkiem czy długopisem – zwykłym narzędziem do pracy.