news

DV300F od Samsunga ma dwa ekrany LCD i łączność Wi-Fi

Koreański producent jednych z najpopularniejszych na świecie smartfonów z systemem Android przedstawił nowy gadżet z rodziny ​2View. Aparat fotograficzny DV300F posiada dwa ekrany LCD oraz moduł Wi-Fi, dzięki któremu jeszcze szybciej wyślemy nasze słitaśne focie (koniecznie z kaczym dziobem) na Facebooka.

Aparat wyposażono w matrycę o rozdzielczość 16 megapikseli, pięciokrotny zoom optyczny oraz szerokokątny obiektyw 25 mm. Samsung pomyślał też o najmłodszych celach obiektywu i wzbogacił aparat w tryb Child Mode, który wyświetla na przednim ekranie o przekątnej 1,5 cala przyciągające uwagę dzieci animacje z dźwiękiem, co powinno znacznie ułatwić wykonywanie im zdjęć.

DV300F to pierwszy model aparatu z serii 2View oferujący łączność bezprzewodową. Dzięki niemu, użytkownicy mogą skorzystać z usług w chmurze (między innymi Samsung AllShare Play oraz Microsoft SkyDrive) i co za tym idzie, szybko zgrywać zdjęcia na wirtualny dysk i nie zapychać karty micro SDHC.

Aparat DV300F będzie dostępny w marcu w Polsce kilku wersjach kolorystycznych: satynowa czerń, srebro, granat oraz czerwień. Nie znamy jeszcze jego ceny.

podobne treści