grynews

Duch Carlosa Santany nawiedził turniej Guitar Hero

W sobotę odbył się turniej „SANTANA vs GUITAR HERO: Warriors of Rock” zorganizowany przez LEM i Sony Music. Warszawski Empik Junior zgromadził wielu fanów plastikowych wioseł i melodyjnego rocka.

Turniej gry Guitar Hero: Warriors of Rock połączony z premierą najnowszej płyty Carlosa Santany pod tytułem „Guitar Heaven: Santana Performs the Greatest Guitar Classics of All Time” przebiegał bardzo sprawnie. O godzinie 14:30 wyłoniono 24 szczęśliwców, którzy chwile później dostali możliwość zmierzenia się ze sobą w trybie pro face off na poziomie hard. Gracze zostali podzieli na cztery grupy, z których do następnego etapu przechodziły tylko trzy osoby. W ten sposób szybko wyłoniono najmocniejsze trio wirtuozów plastikowego wiosła.

#!#photo2#!#

Na imprezie poprowadzonej przez didżeja radia ESKA ROCK można było wygrać wiele nagród w minikonkursach, w tym między innymi gry Guitar Hero.

#!#photo3#!#

A oto lista zwycięzców oraz nagrody główne:

I. miejsce: Artur Wróblewski – gitara elektryczna Carlosa Santany firmy Paul Reed Smith Guitars z autografem muzyka
II. miejsce: Piotr Krawczyk – Kinect dla konsoli Xbox 360
III. miejsce: Michał Baszura – konsola Xbox 360

Dodatkowo każdy z finalistów otrzymał dyskografię Carlosa Santany oraz grę Guitar Hero: Warriors of Rock.

#!#photo4#!#

Gratulacje należą się nie tylko najbardziej uzdolnionej manualnie trójce muzyków, lecz również organizatorom za sprawne przeprowadzenie Turnieju.

podobne treści

  • Anonim

    Kiedy można się spodziewać następnego turnieju? Może być w Rock Band ;-)