film

Drugi raz nie popełnię tego samego błędu. Zwiastun Dla ciebie wszystko

Filmowa adaptacja bestselleru Nicholasa Sparksa doczekała się kolejnego zwiastuna – tym razem z udziałem amerykańskiej kapeli, Lady Antebellum. Zapowiedź Dla ciebie wszystko zobaczenia poniżej:

 

Oparty na bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa, The Best of Me opowiada historię Dawsona i Amandy, pierwszej miłości licealnej, którzy spotykają się po 20 latach, gdy wracają do rodzinnego miasteczka na pogrzeb wspólnego przyjaciela. Słodkawo-gorzkie spotkanie ponownie rozpala ogień miłości, o której nigdy nie zapomnieli – jednak tak samo jest z tym, co spowodowało ich rozstanie. Rozgrywająca się na przestrzeni kilku dekad romantyczna opowieść przedstawia moc pierwszej miłości i trudne wybory, przed którymi kochankowie stają przy okazji rzadkich drugich szans.

W rolach głównych występują James Marsden (X-Men 2The Box. Pułapka) oraz Michelle Monaghan (Kod nieśmiertelności, serial Detektyw), a obok nich na ekranie pojawią się także Liana Liberato (Zostań, jeśli kochasz,Anatomia strachu), Luke Bracey (G.I. Joe: Odwet 3DMonte Carlo), Donna Duplantier (Odrobina niebaBóg zemsty),Julia LaShae (Szkolna gazetkaMiędzy złem a złem), Hunter Burke (IluzjaOlimp w ogniu). Film w reżyserii Michaela Hoffmana (Ostatnia stacjaGambit, czyli jak ograć króla) trafi do kin 17 października.

podobne treści