designnews

Drops umożliwia pieszczoty na odległość

„Trochę niżej. Ach! Mmm. Mocniej, szybciej. Trochę w lewo… A teraz w prawo…? Ach!” Niestety, Drops nie jest aż tak dobry, ale do czegoś się przydaje.

Dzięki Drops, możesz zaczepiać i głaskać bliskie osoby. Stacja dokująca Drops ma sześć miejsc na karty-żetony, które podarują ci bliscy. Jeśli oni posiadają twój żeton i umieścili go w swojej stacji, możecie się zaczepiać i głaskać na odległość. Każdy dotyk widoczny jest w postaci pulsowania światła.

Jeśli pogłaskasz osobę, która nie umieściła twojego żetonu w stacji, twoja pieszczota nie zostanie odebrana ani odwzajemniona. Chyba nie jest to więc taki super pomysł. [Yanko Design]

podobne treści

 • Rafał Tomański

  nie czuje tego pomyslu zupelnie

 • Anonim

  voodoo XXI wieku!!! hahah
  dzieki gizmodo za przetlumaczenie tego posta, bo widzialam to po angielsku i nic nie zrozumialam – a teraz juz czaje baze. Czy powinnam powiedziec dokuje baze? :)

 • Anonim

  Ja sobie mogę zaczepić bliskich na Facebooku, Skype, GG, GoogleTalk. Nie widzę sensu stawiania na półce kolejnego zbieracza kurzu.

 • Marek Klimaszewski

  No taaaak… teraz już wiem na co idą unijne fundusze, dopłaty etc… Ah te nowe technologie, żyć się bez nich nie da! Bez wyjątku!