news

Dowcipny steward – bezcenne

Prosimy o zapięcie pasów i nieopuszczanie swoich miejsc podczas startu, lądowania i gdy sygnalizacja „zapiąć pasy” jest włączona… Każdy dobrze zna te komentarze z samolotów. Za każdym razem wypowiadane są równie beznamiętnymi głosami, obsługa pokładowa pokazuje mechanicznie tymi samymi ruchami, gdzie znajdują się wyjścia i co zrobić z maseczką wypadająca przy obniżeniu ciśnienia w kabinie. 

A tymczasem można się nieźle bawić podczas takiego komunikatu! Zobaczcie na poniższym filmiku, jak wygląda przygotowanie do startu w wykonaniu stewarda z amerykańskich linii Southwest:   

podobne treści

 • Anonim

  re we la cja!!!! :))) hahahaahah :)
  i znacznie bardziej zrozumiałe niż bełkot stewardess ich dziwnym językiem – stewardingliszem :)

 • ma
 • herhor

  dobre!
  polecam równiez filmik http://www.youtube.com/watch?v=qiiuaCxtZFw
  który wysmiewa ten zwykly stewardenglish.
  (z napisami)

 • jkowal

  Ta, w liniach Kulula.com w RPA tak mówią do pasażerów przy wyjściu: prosimy nie zostawiać nam swoich żon i teściowych, i tak mamy kłopoty z naszymi :)

 • Dawid Krysiak

  :) po drugim locie generalnie te gadki-szmatki o bezpieczeństwie po prostu drażnią – byłoby miło gdyby ktoś tak w wizzairze ponawijał trochę :D nie jestem fanem tego typu twórczości, ale wszystko za oryginalność :D No i czekam jeszcze na ogłoszenie jak z dowcipu „prosimy teraz o zwinięcie paszportów w rulonik i wepchnięcie ich głęboko w d… celem ułatwienia identyfikacji zwłok. Dziękujemy”

 • Dawid Krysiak

  herhol: nie ktoś tylko legenda (martwa niestety) George Carlin… Uwielbiam jego monologi… Polecam poszukanie go na video.google.com, bo tam nie ma ograniczeń długości i można trafić na nawet kilkudziesięciominutowe monologi, całe występy.

 • hastalavista