newssmartfony

DoubleTwist umożliwia korzystanie z Android Market na komputerach

Nowe aplikacje powinny być dostępne zarówno z telefonu, jak i komputera. Google udawał, że nie jest świadomy tego oczywistego faktu, więc ktoś go wyręczył i udostępnił komputerowy interfejs do sklepu Android App Market.

Double Twist to taki iTunes na Android: pozwala użytkownikom smartphone’ów z systemem Android przeglądać aplikacje na większym ekranie. Niestety, daleko mu do funkcjonalności. Brakuje opcji sortowania aplikacji i – co najważniejsze – nie można ich ściągnąć na komputer. Łatwiej więc obejrzeć aplikacje na większym ekranie, lecz potem trzeba je od nowa odnaleźć za pomocą wyszukiwarki na telefonie. Umożliwia za to ściąganie muzyki i plików wideo do synchronizacji biblioteki na komputerze z pamięcią telefonu.
DoubleTwist Gives Android the Desktop App Market Interface It Deserves
Fajnie jest mieć porządny interfejs dla tysiąca aplikacji. Dlatego Google – zróbcie coś takiego, albo dajcie swoje błogosławieństwo Double Twist i pomóżcie im zrobić to porządnie.  [DoubleTwist]

podobne treści

  • Andreas Rubachello

    „lecz potem trzeba je od nowa odnaleźć za pomocą wyszukiwarki na telefonie” – sądząc ze screenów, to nie trzeba. Jest przecież fotokod po lewej stronie – wystarczy go wskanować np barcode scannerem i juz mamy program w telefonie.