news

Dotykowy zegarek z GPS-em dla biegaczy

Nie ma biegacza, który nie chciałby mieć GPS-u zawsze pod ręką. W przypadku zegarka firmy Garmin ma się go dosłownie na wyciągnięcie dłoni, a wraz z nim możliwość sprawdzania swojej pozycji, prędkości przemieszczania się i tuzina innych równie przydatnych funkcji.

Założę się, że tylko garstka tych miłośników gadżetów i zdrowego trybu życia będzie miała ochotę poświęcać więcej czasu na wodzenie palcem do cyferblacie niż jest to konieczne. Forerunner 610 posiada niemałą ilość funkcji, do których dostać się można używając ekranu dotykowego. Dzięki temu jego producent mógł nie skazywać biegacza na zapamiętanie kombinacji przycisków wystających z boku zegarka niezbędnych na przykład do zobaczenia liczby uderzeń na minutę naszego serca.

Forerunner 610 oferuje również alarm wibrujący, możliwość przesłania bezprzewodowo swoich statystyk z biegu do komputera i wiele więcej. Wszystko to za 350 dolarów.

The 610 also packs vibration alerts, wireless uploading of your data to a computer, a virtual „competitor” to race against, and a bevy of other training options, in addition to the expected personal statistics, for $350. [Garmin]

podobne treści