news

Dodatki do PS Vita od Nyko zapowiadają się bardzo ciekawie

Planujesz zakup następcy przenośnej konsoli firmy Sony? Jeśli tak, to koniecznie rzuć okiem na komplet akcesoriów przygotowanych przez firmę Nyko z myślą o PlayStation Vita.

Dave Oshry z Kotaku przepytał podczas targów CES 2012 Michaela Quiroza z Nyko na temat gadżetów, jakie firma z Los Angeles chce wyprodukować dla graczy posiadających najnowszą konsolę firmy Sony. Nie odkryję Ameryki stwierdzeniem, że każde akcesoria firm trzecich są tańsze od tych wypuszczonych na rynek przez twórcę samej konsoli. Pojawienie się zabawek od Nyko powinno zatem ucieszyć każdego gracza.

Wśród nowych akcesoriów znajdą się przede wszystkim „ulepszone wersje” gadżetów, które okazały się być hitami w poprzedniej wersji przenośnej konsoli Japończyków. Będą nimi między innymi: Power Grip, Screen Armor oraz PSP Theater Experience. Power Grip spodoba się graczom żałującym, że PSP oraz PSV, w całej swojej świetności, nie zostały wyprodukowane w kształcie pada do stacjonarnej konsoli PlayStation. Ciekaw tylko jestem, w jaki sposób Nyko rozwiąże kwestię zapewnienia dostępu palcom gracza do tylnego panelu dotykowego konsoli: Działania gadżetu o nazwie Screen Armor chyba nie muszę tłumaczyć. Ostatnią, wycenioną na 75 dolarów zabawką jest akcesorium łączące cechy stacji dokującej z wbudowanym zasilaczem i głośnikami oraz etui chroniącego PSV w drodze. Które z nich jako pierwsze kupilibyście dla swojej PlayStation Vita? [Kotaku]

podobne treści

  • 1.patryk.4

    Akcesoria do Vity a pokazane na psp. Też można :D

  • tnovak92

    dokladnie, zdjecia psp a nie vity