film

Dobrzy przeciwko złym. Kolejny klip z Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza

Studio Marvel opublikowało kolejny klip zapowiadający rychłą premierę Kapitana Ameryki: Zimowego Żołnierza. W tym wideo Falcon (Anthony Mackie) i Kapitan Ameryka (Chris Evans) starają się dojść do tego, kto jest ich sprzymierzeńcem, a kto przeciwnikiem. Do zobaczenia poniżej:

 

Nowe starcie Kapitana Ameryki ze złoczyńcami będzie się odbywać w czasach teraźniejszych, a nie, jak w przypadku pierwszej odsłony filmu, w czasie drugiej wojny światowej. Dwa lata po wydarzeniach z AvengersSteve Rogers (Chris Evans) żyje sobie spokojnie w stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonie, próbując przystosować się do życia w nowoczesnym społeczeństwie. Wszystko się zmienia, gdy jego przyjaciele z S.H.I.E.L.D zostają zaatakowani. Steve zostaje wplątany w tajemniczą historię, która może narazić całą Ziemię. Wspólnie z Nataszą Romanoff (Scarlett Johansson), Kapitan Ameryka musi odkryć mroczną tajemnicę i z pomocą nowego rekruta, Falcona, zwalczyć niespodziewanego i potężnego przeciwnika, Zimowego Żołnierza.

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz występują znani z Avengers Samuel L. Jackson i Cobie Smulders, a do drużyny dołączą Sebastian Stan, Anthony Mackie i Robert Redford. Premiera odbędzie się 26 marca 2014 roku.

podobne treści