film

Do tej misji przygotowywaliśmy się całe życie. Zwiastun Pingwinów z Madagaskaru

Studio Fox Family Entertainment opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun Pingwinów z Madagaskaru, czyli animowanej komedii familijnej, w której główne role odgrywają znani z Madagaskaru Rico, Kowalski, Skipper i Szeregowy. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Animacja, która w kinach na całym świecie zadebiutuje w listopadzie, opowiada o tym, jak rozbrykana banda nielotów wyrusza na szpiegowską misję. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy będą musieli połączyć siły z inną organizacją, zwaną Północny Wiatr, przewodzoną przez agenta Tajnego. Cel? Powstrzymanie złego doktora Octaviusa Brine przed przejęciem władzy na świecie.

Nie ma co ukrywać, że popularność tytułowych pingwinów w Polsce jest zasługą świetnej obsady dubbingowej. Na razie nie ma na ten temat informacji, ale miejmy nadzieję, że Grzegorz Pawlak, Jarosław Boberek, Jacek Lenartowicz, Tomasz Steciuk, Janusz Zadura, a także pozostali polscy aktorzy, którzy w serialowym spin-offie Madagaskaru występowali, powrócą także na tą animację. Czy tak się stanie, dowiemy się już 26 listopada.

podobne treści