grynews

Do Dragon Age 2 dorzucają Mass Effect 2 za darmo!

Od początku nie byłem przekonany do nowej promocji EA oraz BioWare. Zasada jej działania jest prosta – w zamian za Online Pass (w tym wypadku, kod na DLC) z pudełka od Dragon Age 2 można wygenerować legalny klucz do Mass Effect 2, a następni ściągnąć grę z EA Download Managara. Problem w tym, że 5 kwietnia, gdy cała akcja została ogłoszona… Specjalnie przygotowana strona promocyjna nie działała. Okazało się, że wystarczyło poczekać 24 godziny.

Dalej nieufny, postanowiłem zainwestować w tani klucz do Dragon Age 2 (wraz z DLC), jedną z wielu aukcji, jakie można znaleźć na Allegro. Ta przyjemność kosztowała mnie 40 zł i przynajmniej teoretycznie, była w pewni legalna. Dlaczego teoretycznie? Bo jak się później okazało podczas rozmowy z konsultantką, EA nie potrafi ustalić, czy dany sprzedawca jest oficjalnym dystrybutorem… Pominę to chwilą milczenia.

Nie bez problemów, bo musiałem wcześniej chwilę pokłócić się ze sprzedawcą, co tylko może potwierdzić wątpliwą sytuację prawną tanich kluczy, ostatecznie dostałem upragniony kod na DLC. Całe szczęście, okazało się, że wszystko działa – dwie gry za 40 zł… Szkoda tylko, że mam już Mass Effecta 2 – mimo wszystko, promocja godna polecenia. Macie czas do końca kwietnia!

Wszystko co trzeba zrobić:
– Aktywować kod na DLC The Black Emporium (potrzebne konto EA/BioWare)
– Skorzystać ze specjalnej strony i wygenerować swój klucz do Mass Effecta 2

podobne treści

  • fafa23

    Heh, próbują zatuszować tragicznie nieudany produkt jakim jest Dragon Age 2 inną grą?

  • sdf

    Dragon Age 2 to straszna kicha.

  • Marcin Podlewski

    Ale czy to obie POLSKIE wersje?