news

Dlaczego ta maszynka do golenia kosztuje aż 100 tysięcy dolarów?

Byłoby to uzasadnione, gdyby przy goleniu dawała trafne porady
inwestycyjne. Albo chociaż wyjaśniała, jak pokierować swoim życiem. Albo
leczyła koklusz. Na pewno jednak nie jest warta takiej ceny tylko dlatego, że ostrze zostało wykonane z szafiru, który przez rok się nie stępi.

Nie przekonuje mnie także rączka z irydu i magnetyczne połączenia ostrzy z obudową. Po goleniu na pewno wygląda się dokładnie tak samo, jak po goleniu byle lepszą maszynką.

Chociaż… Może warto spróbować? Maszynki Zafirro firmy  Bright Light Ventures pojawią się na rynku w limitowanej serii 99 sztuk. Producent oferuje darmowe ostrzenie co rok przez dekadę. [Book of Joe, Born Rich]

podobne treści

 • Anonim

  Policzmy. Jedna ‚jednorazówka’ starcza na 3-4 golenia. Sześciopak jest po 23zł. Normalny człowiek goli się ci jakieś 2-3 dni, w ramach oszczędności.
  365/2=183 golenia
  183/3=61 maszynek w skali roku
  11 sześciopaków * 23zł = 253 zł
  co i tak przy codziennym goleniu i korzystaniu z jednorazówek jeden raz daje tylko 2024 złote.

 • Anonim

  A, i nie jest wykonane z szafiru tylko ze sztucznego irydu. Zafirro to nazwa firmy która je produkuje.

 • johnmclane

  prawdziwi mężczyźni używają topora do golenia… nawet jeśli chodzi o genitalia
  zaraz, a może to krasnoludy? to ja jestem krasnoludem? wiedziałem że moja stara w lesie miesza zupe w rzece kolanem, ale że ją tam jakiś krasnal przyparł to nie miałem pojęcia… urzekła mnie moja historia

 • norbvlo

  A ja wole elektryczna kosztowala mnie tyle co roczny zakup jednorazowek a gole sie nie juz ponad 2 lata(przy czym 2lata gwarancji:)) i czy na sucho czy na mokro gole sie jak chce i kiedy no i oczywiscie nie podraznia skory:)

 • aaa

  20 zł – stara maszynka na żyletki, 20 zł -100 żyletek z egiptu z których 1 starcza na 3-4 razy, 10 zł za pędzel i 10 zł za 4 kremy lider.
  roczny wydatek na artykuły do golenia:
  ~60zł