gry

Diablo III: cheaty będą karane banem

Diablo III od razu stało się grą kultową. A ponieważ na grach kultowych zarobić można najwięcej, Blizzard od jakiegoś czasu planuje wprowadzenie sklepu w grze, w którym za prawdziwe pieniądze będzie można sprzedawać i kupować przedmioty. Ale to oznacza, że wszelkie próby oszukania systemu będą surowo karane.

Dożywotnim banem. Przynajmniej tak wynika z zapowiedzi umieszczonych na stronach Blizzarda. Wszyscy użytkownicy, którzy zostaną złapani na używaniu hacków, botów czy jakichkolwiek modyfikacji zostaną pozbawieni możliwości dalszej gry:

Blizzard Entertainment zawsze traktowało bardzo poważnie problem oszukiwania w swoich grach, nie inaczej jest w przypadku Diablo ® III. Jeśli gracz zostanie przyłapany na używaniu hacków, botów lub jakichkolwiek modyfikacji, wtedy, zgodnie z postanowieniami licencji, gracz może zostać permanentnie zbanowany. Oznacza to, że nie będzie mógł zalogować się na swoje konto Battle.net® by zagrać w Diablo III na swoim koncie.

Uczciwa gra w Diablo III oznacza grę na niezmienionym kliencie. Wszystko inne narusza zasady Battle.net oraz Diablo III i jest sprzeczne z duchem fair play, na którym opieramy swoje gry. Stanowczo zalecamy unikanie tego typu praktyk. Zawieszenia i bany dla graczy, którzy użyli, lub używają cheatów i hacków rozpoczną się w najbliższej przyszłości.”

Zanim więc wpadniecie na pomysł by oszukiwać w Diablo III pamiętajcie, że od decyzji Blizzarda nie ma odwołania.

[Blizzard]

podobne treści