grynews

Demo Mafii II już dostępne

Już od dziś gracze będą mogli naocznie poznać pełen rozmachu krajobraz amerykańskiego miasta lat 40. i 50. na przykładzie pieczołowicie zaprojektowanego Empire Bay. Poza doskonałą, gangsterską atmosferą, gra zapewni pełne adrenaliny pościgi i wymianę ognia, a narracyjny charakter rozgrywki wciągnie w historię tytułowego bohatera, jak nigdy dotąd!

 
Demo Mafii II zaoferuje wszystkim zainteresowanym przetestowanie poziomu „Piła”, gdzie Vito i jego koledzy – Joe i Henry – zostają wysłani, aby pozbyć się niewygodnego gangstera. Podczas gdy pełna wersja gry zabierze nas w podróż przez wspomniane dwie dekady pierwszej połowy XX wieku, demo będzie miało miejsce na początku lat 50., kiedy w Ameryce zaczyna królować rock’n’roll i hot rody.
 
Poza wersją demonstracyjną na PC, demo Mafii II pojawi się w angielskiej wersji językowej także na PlayStation 3 oraz Xbox 360 równocześnie z wersją PC, 10 sierpnia.
 
Pełna wersja gry pojawi się w sklepach równocześnie z europejską premierą, w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkie platformy (PC, Playstation3 i Xbox360), już 27 sierpnia 2010.

podobne treści

  • Łukasz Dymek

    :) no to czekamy