newssprzęt

Dell przedstawia nowy all-in-one – XPS One 27

Dell ożywia swą linię XPS nowym, 27-calowym komputerem typu all-in-one z procesorem Ivy Bridge na pokładzie – XPS One 27, który ma stłamsić rozpychające się na rynku iMaki oraz produkowane przez HP Omni 27.

Urządzenie wyposażono w ekran o rozdzielczości 2560×1440, procesor Core i5  lub i7, 2-terabajtowy dysk twardy, głośniki Infinity, 4GB RAM-u (rozszerzalne do nawet 16), a także (opcjonalnie) w napęd Blu-ray, kartę graficzną NVIDIA GeForce 640M i 32GB pamięci SSD. XPS One 27 to komputer stworzony z myślą przede wszystkim o zwyczajnej, domowej rozrywce, który w razie potrzeby może przekształcić się w pół lub nawet w pełni profesjonalne narzędzie pracy.

Zaokrąglone krawędzie, czarna fasada i srebrna podstawka O27 nie są być może szczytem finezji lub piękna, ale też na pewno nie porażają brzydotą. Dzięki naprawdę bardzo solidnemu wykonaniu, design XPS One 27 jest co najmniej przyzwoity i nie wymuszający na jego potencjalnych właścicielach ukrywania PC-ta przed wzrokiem złośliwych znajomych. Urządzenie pracuje pod kontrolą Windowsa 7 (przynajmniej na razie), ma kosztować około 1300 dolarów, a jego premiera powinna nastąpić w ciągu kilku „najbliższych tygodni”.

[Dell]

podobne treści