film

Dawca Pamięci z czterema nowymi klipami

Nadchodzący w połowie tego miesiąca film doczekał się czterech nowych klipów, przedstawiających ważniejsze wydarzenia w filmie. Zapowiedzi Dawcy Pamięci z udziałem Jeffa Bridgesa, Meryl Streep i Brentona Thwaitesa do zobaczenia poniżej:

 

Oparty na bestsellerowej powieści Lois Lowry pod tym samym tytułem, Dawca Pamięci podąża śladami młodego chłopaka, Jonasa (Brenton Thwaites), który kwestionuje życie w utopijnym społeczeństwie. Kiedy poznaje Dawcę (Jeff Bridges), otwiera drzwi do przeszłości, w której świat nie zawsze był czarno-biały – był kolorowy i wypełniony emocjami.

Odkrycie Jonasa jest zagrożeniem dla idealnego porządku, pilnowanego przez Przewodniczącą (Meryl Streep), więc używając własnej władzy, naciska na jego rodzinę, by ten wrócił na swoje miejsce.

Oprócz Brentona Thwaitesa (CzarownicaOculus) Meryl Streep (Żelazna DamaSierpień w hrabstwie Osage) i Jeffa Bridgesa (Szalone serceR.I.P.D. Agenci z zaświatów) w Dawcy Pamięci grają także Katie Holmes (Batman – PoczątekTelefon) i Alexander Skarsgard (Battleship: Bitwa o ZiemięMelancholia). Reżyserem filmu jestPhillip Noyces), autor Kolekcjonera kości i Spokojnego Amerykanina), a produkcja pojawi się w polskich kinach 22 sierpnia tego roku.

podobne treści