news

Darmowe rozmowy z Japonii przez Skype

W obliczy katastrofy, która dotknęła Japonię, administratorzy
najpopularniejszego komunikatora internetowego postanowili ułatwić
Japończykom kontaktowanie się z bliskimi w kraju i za granicą. Użytkownicy otrzymali kupony na darmowe połączenia, co pomoże im m.in. poinformować rodzinę i znajomych, gdzie się znajdują.

Skype pomaga kontaktować się z przyjaciółmi i rodzinami w dotkniętej katastrofą Japonii. Darmowy dostęp do komunikatora i vouchery na rozmowy dla użytkowników Skype w Japonii. Skype pragnie pomóc osobom przebywającym na terytorium Japonii – kraju, który ucierpiał w ostatnich dniach w wyniku trzęsienia ziemi i niszczycielskiego tsunami.

Od kilku dni otrzymujemy informacje o tym, jak ludzie z całego świata za pomocą komunikatora Skype kontaktują się z bliskimi by przekazać im nawet krótką wiadomość o swojej obecnej sytuacji. Dostarczając ludziom technologię, która pomaga pozostać w kontakcie w tym niezwykle trudnym czasie, postanowiliśmy podjąć dodatkowe działania mające na celu usprawnienie komunikacji między ludźmi w Japonii.

– Żeby ułatwić komunikację, Skype umożliwił użytkownikom w Japonii darmowy dostęp do komunikatora przez sieć WiFi, dzięki usłudze Skype Access* do 19 marca, 2011 roku (zobacz listę dostępnych hot spotów).

– Skype podarował wszystkim użytkownikom komunikatora w Japonii vouchery** warte ¥80, dzięki którym można wykonać połączenie trwające ponad 25 minut na naziemną linię w Japonii (i do kilku innych wybranych krajów, m.in. Chin i USA), albo wysłać wiadomość tekstową bezpośrednio ze Skype. Vouchery będą dystrybuowane drogą mailową w przeciągu kilku najbliższych dni.
[Skype]

podobne treści

  • Anonim

    Się zastanawiam po co to jest jeżeli i tak pewnie większość komputerów jest zepsutych