news

Darmowe etui do iPhone’a 4 tylko do 30 września

Zgodnie z obietnicą, Apple dokonał we wrześniu rewizji swojej polityki odnośnie sprzedaży najnowszego modelu telefonu. Darmowe etui będzie dołączane do nowo kupowanych telefonów do końca tego miesiąca, ale po tym terminie będzie też rozdawane klientom, którzy się skarżą na kłopoty z sygnałem.

Producent iPhone’a zadecydował o dołączaniu etui do telefonu, ponieważ ze względu na nietypowe położenie anteny, aparat tracił zasięg, gdy był trzymany przez lewy dolny róg. Problem ten nie występuje, kiedy dłoń rozmówcy nie dotyka bezpośrednio obudowy, więc najlepszym rozwiązaniem okazuje się izolujące etui.

Na stronie informującej o darmowych etui do iPhone’a 4 można teraz przeczytać:

Wiemy teraz, że niedogodności związane z działaniem anteny w iPhonie 4 nie są tak poważne, jak początkowo sądziliśmy. Tylko niewielki odsetek nabywców iPhone’a 4 potrzebuje etui i oni nadal będą je otrzymywać za darmo. Pozostałe osoby nie będą od 30 września otrzymywać darmowych etui do iPhone’a 4. Od tego dnia przywracamy też standardową politykę reklamacji i zwrotów. Użytkownicy, którzy mają kłopoty z zasięgiem, powinni zadzwonić do AppleCare i poprosić o darmowy bumper.

Czyli zmiana polega na tym, że teraz będzie trzeba poprosić. [Kyle VanHemert/giz, Apple, Loop Insight]

podobne treści