film

Daniel Radcliffe odkrywa nadprzyrodzone moce. Zwiastun Horns

W nowym zwiastunie nadchodzącego już niedługo thrillera Horns grany przez Daniela Radcliffe’a bohater powoli odkrywa, co wyrastające rogi pozwalają mu robić i zaczyna mu się to podobać. Zapowiedź adaptacji bestselleru Joe Hilla do zobaczenia poniżej:

 

Horns to oparty na bestsellerowej powieści Joe Hilla thriller, podążający śladami Ignatiusa Perrisha, głównego podejrzanego w sprawie brutalnego gwałtu i śmierci swojej dziewczyny, Merrin. Po nocy mocno zakrapianej alkoholem, Ig budzi się i odkrywa, że na jego głowie zaczęły rosnąć rogi, a do tego szybko zdaje sobie sprawę z tego, że mają one pewne ciekawe moce. Ig wyrusza na podróż, której celem jest odkrycie prawdy i znalezienie mordercy swojej dziewczyny.

W filmie głównymi bohaterami są Daniel Radcliffe (Harry PotterKobieta w czerni) i Juno Temple (Killer JoeCzarownica), a obok nich w Horns grają Sabrina Carpenter (Girl Meets WorldThe Goodwin Games), Max Minghella (The Social NetworkIdy marcowe), Kelli Garner (AviatorMiłość Larsa) oraz James Remar (Django, X-Men: Pierwsza klasa). Produkcja została nakręcona przez Alexandre Aja, autora Luster i Piranii 3D. Premiera światowa filmu zaplanowana jest na 6 września tego roku.


podobne treści