film

Czym jest Poltergeist i skąd się bierze? Zapowiedź remake’u Ducha

20th Century Fox opublikowało nowy klip z nadchodzącego remake’u Ducha, prezentując przy okazji infografikę dotyczącą tego zjawiska paranormalnego. Poltergeist trafi do kin jeszcze w tym miesiącu, a głównymi bohaterami produkcji będą Sam RockwellRosemarie DeWitt. Zapowiedź zatytułowaną „Wasz dom” oraz infografikę w języku angielskim zobaczyć można poniżej:

 

 

Uwspółcześniona wersja klasycznego już horroru z 1982 roku opowiada o rodzinie Bowenów, której dom na przedmieściach jest nawiedzany przez złe moce. Kiedy straszliwe istoty nasilają swoje istoty i porywają najmłodszą córkę, rodzina musi walczyć z duchami, by uratować ją, zanim zniknie na zawsze.

W remake’u zagrają, obok Sama Rockwella (Zielona milaMoon) i Rosemarie DeWitt (Człowiek ringu, Rachel wychodzi za mążJared Harris(Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaSherlock Holmes: Gra cieni), Jane Adams (Zakochany bez pamięciWyposażony), Kyle Catlett (serial The Following) i Kennedi Clements (Opowieść wigilijna Carol, serial Rogue). Reżyserem jest autor Strasznego domu i Miasta cieniaGil Kenan. W Polsce produkcja miała wstępnie zadebiutować ponad miesiąc po premierze światowej, 24 lipca, jednak ostatecznie Poltergeist pojawi się w naszych kinach jeszcze 29 maja.

podobne treści